İnsan Kaynakları

Fortis ana faaliyet konuları uyarınca faaliyet gösterdiği Eğitim Grubu ve Proje Grubu uyarınca devamlı büyümekte olan yapısına, her kademe de yetkin eleman istihdam ederek devam etmektedir.
Firma bünyesi içersinde açılan pozisyonlar öncelikle firma içersindeli kadro ile öncelikli olsa da, gerek eğitmen kadrosunu gerekse proje Grubu dahilindeki uzman kadrosunu gün ve gün genişletmektedir.

Pozisyon ayrımı yapılmaksızın tüm işe alımlarda Fortis Temel Uyumluluk ve firma profili uyarınca yeterlilik aranır.

Başvuru yapılan pozisyon uyarınca teknik yeterlilik, gerekli tecrübe ve iş disiplini ön planda tutulan kriterlerdir.

Başvuru yapan adaylar arasında Fortis bünyesine dahil olan çalışanlar, Fortis içersinde çalışanlarında dahil olabildiği teknik tüm eğitimlerden pozisyonları uyarınca faydalanabilmektedirler.

Teknik Kadro ve Eğitmenlerin kendi uzmanlık alanlarındaki sertifikasyonlarını devamlı yenilemeleri beklenirken, yeni pozisyon alımlarında uzman olunan konuyla ilgili yeterliliğin kanıtlanabildiği sertifikasyon programlarındaki başarı seviyesi en önemli kriterlerden birisidir.

Bizimle çalışmak isterseniz, lütfen CV'nizi ik@yigit.com.tr e-mail adresine gönderiniz. İnsan kaynakları departmanımız Group şirketlerimizdeki personel ihtiyacı doğrultusunda size dönüş sağlayacaktır.